KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13382446
nr 1338 2446
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, modell i korsett. Olja på duk, 65x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:47:45
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler